Praca glazurnik

Praca Glazurnik

Zatrudnimy glazurnika, wymagane jest doświadczenie w układaniu płytek. Posiadamy niezbędne narzędzia do obróbki każdego rodzaju płytek. Wskazana umiejętność obsługi przecinarki wodnej, wiercenie otworów koronkami diamentowymi, szlifowanie pod kątem 45 stopni.

Pracownik budowlany

Pracownik Remontowy

Zatrudnimy pracownika remontowego, tak zwaną złotą rączkę. Wymagana ogólna wiedza techniczna związana z tematyką budownictwa. Nie konieczne doświadczenie w zawodzie elektryka, hydraulika lub pochodnym. Osoby zainteresowane kształceniem, bez doświadczenia zapraszamy do kontaktu.

Murarz tynkarz

Praca Murarz Tynkarz

Dam pracę murarzowi i tynkarzowi, oferuję stałe zatrudnienie na umowę o pracę i godziwe wynagrodzenie. System wynagrodzeń za wykonaną pracę tygodniowy. Oferujemy mieszkanie w hostelu oraz jeden ciepły posiłek regereacyjny na dzień. Praca od poniedziałku do piątku.

Remonty Domów Warszawa

Gipsiarz Malarz Praca

Podejmę współpracę z osobami doświadczonymi w gipsowaniu ścian i sufitów. Zabudowy kartonowo gipsowe, sufity podwieszane, suche tynki.Dam pracę przy malowaniu ścian, ukałdaniu paneli. Prace wykończeniowe świadczymy pod klucz, oferuj długo terminową współpracę

Formularz kontaktowy

Kontakt telefoniczny 512 994 650 Click przekieruje do formularza kontaktowego.